ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam na tradycyjną Majówkę Reymontowską, która odbędzie się 08 czerwca 2024 r. (sobota) w Otwocku.

W programie przewidujemy:

- godz. 12.30 - wyjazd autokaru z Placu Grzybowskiego w Warszawie

- złożenie wiązanki kwiatów pod tablicą na domie w Otwocku, przy ul. Reymonta 29A, w którym przebywał Patron naszego Stowarzyszenia - o godz. 13.30,

- spotkanie towarzyskie przy grillu, kiełbaskach i piwie, w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym ,,Baza Torfy”,

- odjazd autokaru z „Bazy Torfy” do Warszawy – ok. godz. 19.00.

Dla uczestników niezmotoryzowanych zapewniamy transport autokarem, który odjedzie w sobotę – 08 czerwca br., o godz. 12.30 z Placu Grzybowskiego w Warszawie.

Powrotny wyjazd z Bazy Torfy ok. godz. 19.00.

Z uwagi na konieczność zakontraktowania stosownego autokaru oraz dokonania odpowiedniej ilości zakupów gastronomicznych, proszę o potwierdzenie udziału w „Majówce” do dnia 03 czerwca br., do godz. 16.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z zaznaczeniem, czy będzie Koleżanka/Kolega korzystać z transportu Stowarzyszenia.

Proszę również o powiadamianie innych członków Stowarzyszenia o planowanej imprezie.

Stanisław Jekiełek